load time total: 2073 ms
load time database: 355 ms
load time sorting: 1181 ms
Vis alle Få pladser Ledige Venteliste Udsolgt
Start tid Vis alle
Vis alle
Fra kl. 9
Fra kl. 10
Fra kl. 11
Fra kl. 12
Fra kl. 13
Fra kl. 14
Fra kl. 15
Fra kl. 16
Fra kl. 17
Fra kl. 18
Fra kl. 19
Fra kl. 20
Fra kl. 21
Vis alle
Vis alle
Vis alle
Vis alle
Instruktør Vis alle
Vis alle
resultater for
Mandag
Pilates (070)
Kl. 10:00 - 11:15
Flere tider
Dansesalen
18 - 99 år
Dette hold er særligt beregnet for dem, der lider af ondt i ...
TeamGym Aspirant piger (090)
Kl. 16:00 - 17:20
Flere tider
Springhallen
6 - 8 år
Holdet for piger i alderen 6-8 år , der har lyst til at træn...
GrandPrix - Pige 12-14 år - En (037C)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Spejlsalen
12 - 14 år
Team Enya er Farum Gymnastikforenings ny-oprykket pigerækkeh...
Idrætsgymnastik - Aspiranthold (057)
Kl. 16:00 - 18:00
Flere tider
Hal 4
8 - 14 år
Kvindelig idrætsgymnastik (KIG-Konkurrence) er for piger, de...
Børnegymnastik 3-5 år (009)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Motionssalen
3 - 5 år
Børn fra 3-5 år. Holdet er uden forældre
TeamGym Aspirant Drenge (090D)
Kl. 16:00 - 17:20
Flere tider
Springhallen
6 - 8 år
Holdet for drenge i alderen 6-8 år , der har lyst til at træ...
TeamGym Aspirant piger (091)
Kl. 16:00 - 17:20
Flere tider
Springhallen
9 - 10 år
Holdet for piger i alderen 9-10 år , der har lyst til at træ...
Spring og Redskabsgymnastik (054)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Hal 4
5 - 7 år
Spring og redskab er et hold for piger I alderen 5-7år som k...
Børnegymnastik 3-5 år (F09)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Motionssalen
3 - 5 år
FORÅR 2020 - Børn 3-5 år - Holdet er uden forældre
TG Aspirant Piger - Forår (F90)
Kl. 16:00 - 17:30
Flere tider
Springhallen
6 - 8 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant Piger 6-8 år - Spring og Rytme uden konkurrence
TG Aspirant Drenge - Forår (F96)
Kl. 16:00 - 17:30
Flere tider
Springhallen
6 - 8 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant Forår - Drenge 6-8 år. Spring ...
TG Aspirant Drenge - Forår (F97)
Kl. 16:00 - 17:30
Flere tider
Springhallen
9 - 12 år
FORÅR 2020. TeamGym Aspirant drenge 9-12 år. Spring og rytme uden konkurrence.
Spring og Redskabsgymnastik (055)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Hal 4
8 - 10 år
Spring og redskab er et hold for piger I alderen 8-10 år som...
Børnegymnastik 4-6 år (F10)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Motionssalen
4 - 6 år
FORÅR 2020 - Børn 5-6 år - Holdet er uden forældre
Børnegymnastik 4-6 år (010)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Motionssalen
4 - 6 år
Børn 4-6 år. Dette hold er uden forældre.
TeamGym Aspirant drenge 9-15år (094)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Springhallen
9 - 15 år
TeamGym Aspirant drenge 9-15 år træner 2 gange om ugen. Hold...
Få pladser
Spring Aspirant P og D - Forår (F93)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Springhallen
11 - 15 år
FORÅR 2020 - Spring Aspirant Piger og Drenge - 11-15 år - Træner kun om mandagen
TG Aspirant Piger - Forår (F92)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Springhallen
11 - 15 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant piger 11-15 år
TG Aspirant Piger - Forår (F91)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Springhallen
9 - 10 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant Piger 9-10 år
Spring Aspirant Piger og Dreng (093)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Springhallen
9 - 15 år
Holdet er for 11-15 årige piger og drenge, der har lyst ti...
TeamGym Aspirant piger (092)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Springhallen
10 - 15 år
Spring-Rytme (TeamGym Aspirant) hold er holdet for piger fra...
Idrætsgymnastik drenge 7-15 år (F56)
Kl. 18:00 - 19:00
Flere tider
Hal 4
6 - 15 år
FORÅR 2020 - Drenge 6-15 år - Efter de de første par træning...
Ryg- og Coretræning (072a)
Kl. 18:00 - 19:20
Flere tider
Tumlesal
20 - 99 år
Ferie i uge 43. Ellers træning hver uge. Instruktør Dorthe Ø...
Idrætsgymnastik drenge 7-15 år (056)
Kl. 18:00 - 19:15
Flere tider
Hal 4
7 - 15 år
Efter de de første par træninger indkaldes til et forældremø...
Pilates - fortsætter (071)
Kl. 18:05 - 19:20
Flere tider
Motionssalen
18 - 99 år
Pilates er et unikt, holdningskorrigerende træningssystem me...
Pilates - fortsætter (F71)
Kl. 18:05 - 19:20
Flere tider
Motionssalen
18 - 99 år
FORÅR 2020 - Pilates er et unikt, holdningskorrigerende træn...
ZUMBA ® (081)
Kl. 18:30 - 19:30
Flere tider
Gymnastiksalen
17 - 99 år
God musik, fed stemning, glæde, fedtforbrænding, muskeltræni...
ZUMBA ® (F81)
Kl. 18:30 - 19:30
Flere tider
Gymnastiksalen
18 - 99 år
FORÅR 2020 Bemærk at der ikke er træning mandag den 8. juni 2020
TeamGym - Junior (107)
Kl. 19:00 - 21:30
Flere tider
Springhallen
11 - 17 år
TeamGym Styrke (110)
Kl. 19:00 - 20:30
Flere tider
Styrkelokale
11 - 17 år
Dette hold er ekstra styrke for TeamGym juniordrenge - 16 ga...
Coretræning Mænd og Kvinder (F74)
Kl. 19:10 - 20:30
Flere tider
Hal 4
20 - 99 år
FORÅR 2020 - Instruktør Dorthe Østergaard kan kontaktes på m...
Coretræning Mænd og Kvinder (074)
Kl. 19:30 - 20:50
Flere tider
Hal 4
25 - 99 år
Coretræning mænd og kvinder mandag kl. 19.30-20.50 undervise...
GrandPrix - Octavia Forår (F39)
Kl. 19:30 - 22:00
Flere tider
Spejlsalen
14 - 16 år
FORÅR 2020
GrandPrix - Senior - Octavia (039)
Kl. 19:30 - 22:00
Flere tider
Spejlsalen
14 - 16 år
Team Octavia er et Grand Prix- & AGG konkurrencehold, beståe...
Tirsdag
DGI SMART Hjernegymnastik (F75)
Kl. 09:00 - 09:50
Flere tider
Motionssalen
39 - 99 år
SMART Training har som formål at forbedre hjernens kapacitet...
Motionsgymnastik (F76)
Kl. 10:00 - 10:50
Flere tider
Motionssalen
39 - 99 år
Senior – Hold kroppen i gang (15 træningsgange) Holdet er f...
DGI SMART Hjernegymnastik (F77)
Kl. 11:00 - 11:50
Flere tider
Motionssalen
39 - 99 år
SMART Training har som formål at forbedre hjernens kapacitet...
Mixspring for drenge og piger (045)
Kl. 16:00 - 17:10
Flere tider
Motionssalen
6 - 9 år
Springgymnastik for piger og drenge i alder 6-9 år. Vi laver...
TeamGym - Mini (103)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Hal 1
10 - 13 år
TeamGym Minipige 1+2 (spring-rytmegymnastik) konkurrencehold...
Parkour (F23)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Hal 4
8 - 10 år
FORÅR 2020 - Holdet er for piger og drenge fra 8-10 år.
Parkour (023)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Hal 4
8 - 10 år
Holdet er for piger og drenge fra 8-10 år. Parkour handler ...
GrandPrix - Tweens - Maliva (038)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Bybæksalen
12 - 14 år
Tweens, årgang 2005-2008 // Team Maliva Team Maliva er Fa...
GrandPrix - Mini 8-10 år - Ovi (037B)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Spejlsalen
8 - 10 år
Mini 8-10, årgang 2011-2012 // B Dette hold er vores tidl...
Ropeskipping Aspirant (016)
Kl. 16:30 - 18:00
Flere tider
Drengesalen
8 - 16 år
Rope Skipping Aspirant er for dig, der har gået til sjipning...
TeamGym - Micro (100)
Kl. 16:30 - 18:30
Flere tider
Gymnastiksalen
5 - 10 år
Ropeskipping Aspirant (F16)
Kl. 16:30 - 18:00
Flere tider
Drengesalen
8 - 16 år
Rope Skipping Aspirant er for dig, der har gået til sjipning...
Parkour (F24)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Hal 4
10 - 15 år
FORÅR 2020 - Holdet er for piger og drenge fra 10-15 år.
Parkour (024)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Hal 4
10 - 15 år
Holdet er for piger og drenge fra 10-15 år. Parkour handler ...
HIT Fit Dance (078)
Kl. 17:15 - 18:05
Flere tider
Motionssalen
17 - 99 år
Hit Fit Dance er for dig, der elsker at danse til fed musik....
Fit for Life - Outdoor (F79)
Kl. 17:30 - 18:30
Flere tider
Motionssalen
18 - 99 år
FORÅR 2020 - Holdet vil være udendørs, når vejret tillader. ...
Pigespring 5-7 år (F44B)
Kl. 18:00 - 19:00
Flere tider
Hal 4
5 - 7 år
FORÅR - Pigespring 5-7 år
Mixspring for drenge og piger (046)
Kl. 18:00 - 19:10
Flere tider
Hal 4
7 - 10 år
Mixspring for begyndere og letøvede. Kontingentet indeholder...
Ropeskipping-Konkurrence (017)
Kl. 18:00 - 20:00
Flere tider
Drengesalen
8 - 16 år
Konkurrenceholdet er som udgangspunkt et udtaget hold, hvilk...
Fit for life (079)
Kl. 18:10 - 19:05
Flere tider
Motionssalen
39 - 99 år
Holdet byder på en rigtig god omgang blandet fysisk træning ...
M/K stærke og seje (080)
Kl. 19:15 - 20:40
Flere tider
Motionssalen
20 - 99 år
Vil du forbede konditionen, styrke muskler og få ny energi t...
Mixspring for drenge og piger (047)
Kl. 19:20 - 20:30
Flere tider
Hal 4
8 - 15 år
Mixspring - øvede Melder man sig til efter 1. november, ska...
Onsdag
GrandPrix - Mini 8-10 år - Ovi (037B)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Hal 1
8 - 10 år
Mini 8-10, årgang 2011-2012 // B Dette hold er vores tidl...
GrandPrix - Mini 8-10 år - Ami (037A)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Hal 4
8 - 10 år
Træningsdage: Onsdag kl.16.00-18.30 Farum Arena, Hal 3 Søn...
TeamGym - Micro (100)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Hal 3
5 - 10 år
TeamGym - Mini (103)
Kl. 16:15 - 18:45
Flere tider
Springhallen
10 - 13 år
TeamGym Minipige 1+2 (spring-rytmegymnastik) konkurrencehold...
TeamGym - Mini (104)
Kl. 16:15 - 18:45
Flere tider
Springhallen
9 - 13 år
TeamGym Minipige 3+4 (spring-rytmegymnastik) konkurrencehold...
Børnegymnastik 3-5 år (011)
Kl. 16:15 - 17:05
Flere tider
Motionssalen
3 - 5 år
Børn fra 3-5 år. Holdet er uden forældre
Grand Prix Aspirant (F37)
Kl. 16:30 - 18:00
Flere tider
Hal 4
9 - 13 år
FORÅR 2020 - Holdet er for 9-13 år
Grand Prix Aspirant (F36)
Kl. 16:30 - 18:00
Flere tider
Hal 4
6 - 9 år
FORÅR 2020 - Holdet er for 6-9 år
Pigespring 5-7 år (F44A)
Kl. 17:15 - 18:05
Flere tider
Motionssalen
5 - 7 år
FORÅR 2020 - Pigespring 5-7 år
Pigespring 6-8 år (044)
Kl. 17:15 - 18:05
Flere tider
Motionssalen
6 - 8 år
Ropeskipping (F15)
Kl. 17:20 - 18:20
Flere tider
Drengesalen
6 - 14 år
FORÅR 2020
Ropeskipping (015)
Kl. 17:20 - 18:20
Flere tider
Drengesalen
6 - 14 år
Rope Skipping Begynder er for dig, der elsker at sjippe derh...
GrandPrix - Tweens - Maliva (038)
Kl. 18:30 - 21:00
Flere tider
Hal 3
12 - 14 år
Tweens, årgang 2005-2008 // Team Maliva Team Maliva er Fa...
GrandPrix - Pige 12-14 år - En (037C)
Kl. 18:30 - 21:00
Flere tider
Hal 3
12 - 14 år
Team Enya er Farum Gymnastikforenings ny-oprykket pigerækkeh...
Pigespring 8-12 år (F49)
Kl. 18:30 - 19:20
Flere tider
Hal 4
8 - 12 år
FORÅR 2020 - Pigespring 8-12 år
Pigespring 8-12 år (049)
Kl. 18:30 - 19:20
Flere tider
Hal 4
8 - 12 år
Springgymnastik for piger 8-12 år.
TeamGym - Junior (107)
Kl. 18:45 - 21:15
Flere tider
Springhallen
11 - 17 år
Yoga Dynamisk Vinyasa (Power) (F85)
Kl. 19:00 - 20:20
Flere tider
Tumlesalen
15 - 99 år
FORÅR 2020 - Bemærk at der ikke er træning den 15. april 202...
Yoga Dynamisk Vinyasa (Power) (085)
Kl. 19:00 - 20:20
Flere tider
Tumlesalen
15 - 99 år
Rigtige mænd/coretræning (083)
Kl. 19:30 - 20:50
Flere tider
Motionssalen
39 - 99 år
Grundtræning er enten holdet for dig som ønsker at supplere ...
Springhold 16+ (F58)
Kl. 20:00 - 22:00
Flere tider
Springhallen
16 - 30 år
FORÅR 2020 - Piger og drenge fra 16 år - Holdet træner samti...
Springhold 16+ (058)
Kl. 20:00 - 22:00
Flere tider
Springhallen
16 - 30 år
Holdet træner samtidig med TeamGym junior frem til 21:15
Torsdag
Motionsgymnastik (084)
Kl. 12:30 - 13:45
Flere tider
Motionssalen
39 - 99 år
MOTIONSGYMNASTIK er for damer. (Ønsker du at gå på et blande...
Rytmeboblerne (030)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Motionssalen
5 - 7 år
Rytmeboblerne er for piger i alderen 5-7 år som har lyst til...
TG Aspirant Drenge - Forår (F97)
Kl. 16:00 - 17:30
Flere tider
Hal 4
9 - 12 år
FORÅR 2020. TeamGym Aspirant drenge 9-12 år. Spring og rytme uden konkurrence.
Rytmeboblerne (F30)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Motionssalen
5 - 7 år
FORÅR 2020 - Rytmeboblerne er for piger i alderen 5-7 år som...
TeamGym Aspirant piger (091)
Kl. 16:00 - 17:20
Flere tider
Hal 4
9 - 10 år
Holdet for piger i alderen 9-10 år , der har lyst til at træ...
TeamGym - Mini (104)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Gymnastiksalen
9 - 13 år
TeamGym Minipige 3+4 (spring-rytmegymnastik) konkurrencehold...
Dans og rytme (033)
Kl. 16:00 - 16:50
Flere tider
Drengesalen
6 - 8 år
Er du en danseglad pige mellem 6 og 8 år, så er dette holdet...
GrandPrix - Pige 12-14 år - En (037C)
Kl. 16:00 - 18:30
Flere tider
Spejlsalen
12 - 14 år
Team Enya er Farum Gymnastikforenings ny-oprykket pigerækkeh...
Dans og rytme (F34)
Kl. 16:30 - 17:20
Flere tider
Drengesalen
7 - 9 år
FORÅR 2020 - Er du en danseglad pige mellem 7 og 9 år, så er...
Dans og rytme (034)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Drengesalen
8 - 10 år
Er du en danseglad pige mellem 8 og 10 år, så er dette holde...
Drengespring (050)
Kl. 17:00 - 17:50
Flere tider
Motionssalen
4 - 7 år
Springgymnastik for drenge 5-7 år begyndere og let-øvede.Hvi...
TeamGym Aspirant piger (092)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Hal 4
10 - 15 år
Spring-Rytme (TeamGym Aspirant) hold er holdet for piger fra...
Få pladser
Teendance (F35)
Kl. 17:30 - 18:20
Flere tider
Drengesalen
10 - 13 år
FORÅR 2020 - Danse- og rytmeglade t(w)eens fra 10-13 år. Vi ...
TG Aspirant Piger - Forår (F92)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Hal 4
11 - 15 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant piger 11-15 år
TG Aspirant Piger - Forår (F91)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Hal 4
9 - 10 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant Piger 9-10 år
TeamGym Aspirant drenge 9-15år (094)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Hal 4
9 - 15 år
TeamGym Aspirant drenge 9-15 år træner 2 gange om ugen. Hold...
Teendance (035)
Kl. 18:00 - 18:50
Flere tider
Drengesalen
10 - 15 år
Danse- og rytmeglade t(w)eens fra 10-15 år. Vi skal danse HI...
ZUMBA ® (082)
Kl. 18:10 - 19:10
Flere tider
Motionssalen
18 - 99 år
God musik, fed stemning, glæde, fedtforbrænding, muskeltræni...
GrandPrix - Senior - Octavia (039)
Kl. 18:30 - 21:30
Flere tider
Spejlsalen
14 - 16 år
Team Octavia er et Grand Prix- & AGG konkurrencehold, beståe...
GrandPrix - Octavia Forår (F39)
Kl. 18:30 - 21:30
Flere tider
Spejlsalen
14 - 16 år
FORÅR 2020
Q30 Opvisningshold 30+, letøve (063)
Kl. 19:00 - 21:00
Flere tider
Hal 4
30 - 99 år
Q30 Opvisningsholdet 30+ er et rytmisk opvisningshold for di...
Fredag
Idrætsgymnastik - Aspiranthold (057)
Kl. 16:00 - 18:00
Flere tider
Hal 4
8 - 14 år
Kvindelig idrætsgymnastik (KIG-Konkurrence) er for piger, de...
Lørdag
TeamGym Aspirant Drenge (090D)
Kl. 09:00 - 10:50
Flere tider
Motionssalen
6 - 8 år
Holdet for drenge i alderen 6-8 år , der har lyst til at træ...
Forældre/voksen og barn (004)
Kl. 09:00 - 09:50
Flere tider
Hal 4
2 - 3 år
Børnene er 2-3 år. OBS! Man skal tilmelde sit barn til hold ...
Forældre/voksen og barn (004V)
Kl. 09:00 - 09:50
Flere tider
Hal 4
20 - 99 år
Her skal du som voksen tillmelde dig, hvis du har et barn på...
Forældre/voksen + Barn - Forår (F004)
Kl. 09:00 - 09:50
Flere tider
Hal 4
2 - 3 år
FORÅR 2020 - Holdet er for børn 2-3 år - Forældre tilmeldes ...
TeamGym Aspirant piger (090)
Kl. 09:00 - 10:50
Flere tider
Motionssalen
6 - 8 år
Holdet for piger i alderen 6-8 år , der har lyst til at træn...
Forældre/voksen + Barn - Forår (F04V)
Kl. 09:00 - 09:50
Flere tider
Hal 4
18 - 99 år
FORÅR 2020 - Her skal du som voksen tillmelde dig, hvis du h...
TG Aspirant Piger - Forår (F90)
Kl. 09:30 - 11:30
Flere tider
Motionssalen
6 - 8 år
FORÅR 2020 - TeamGym Aspirant Piger 6-8 år - Spring og Rytme uden konkurrence
Forældre/voksen og barn (005v)
Kl. 10:00 - 10:50
Flere tider
Hal 4
20 - 99 år
Her tilmelder man sig som voksen, hvis man har et barn på ho...
Få pladser
Forældre/voksen + Barn - Forår (F05V)
Kl. 10:00 - 10:50
Flere tider
Hal 4
18 - 99 år
FORÅR 2020 - Her skal du som voksen tillmelde dig, hvis du h...
Forældre/voksen + Barn - Forår (F005)
Kl. 10:00 - 10:50
Flere tider
Hal 4
3 - 5 år
FORÅR 2020 - Holdet er for børn 3-5 år - Forældre tilmeldes ...
Forældre/voksen og barn (005)
Kl. 10:00 - 10:50
Flere tider
Hal 4
3 - 5 år
Børnene er 3-5 år. OBS! Man skal tilmelde sit barn til hold ...
Få pladser
Forældre/voksen og barn (006)
Kl. 11:00 - 11:50
Flere tider
Hal 4
3 - 5 år
Børnene er 3-5 år. OBS! Man skal tilmelde sit barn til hold ...
Få pladser
Forældre/voksen og barn (006V)
Kl. 11:00 - 11:50
Flere tider
Hal 4
18 - 99 år
Her skal du som voksen tillmelde dig, hvis du har et barn på...
Parkour - Forår - Udvalgte lør (F22)
Kl. 11:00 - 11:50
Flere tider
Hal 4
6 - 8 år
FORÅR 2020 - Lørdag den 04. april 2020 - Lørdag den 18. apri...
Parkour (022)
Kl. 12:00 - 12:50
Flere tider
Hal 4
6 - 8 år
Holdet er for piger og drenge fra 6-8 år. Parkour handler gr...
Søndag
GrandPrix - Mini 8-10 år - Ovi (037B)
Kl. 09:00 - 12:00
Flere tider
Hal 4
8 - 10 år
Mini 8-10, årgang 2011-2012 // B Dette hold er vores tidl...
TeamGym - Micro (100)
Kl. 09:00 - 11:30
Flere tider
Springhallen
5 - 10 år
Ropeskipping Aspirant (016)
Kl. 11:00 - 12:00
Flere tider
Bybækhallen
8 - 16 år
Rope Skipping Aspirant er for dig, der har gået til sjipning...
Ropeskipping-Konkurrence (017)
Kl. 11:00 - 13:30
Flere tider
Bybækhallen
8 - 16 år
Konkurrenceholdet er som udgangspunkt et udtaget hold, hvilk...
GrandPrix - Pige 12-14 år - En (037C)
Kl. 11:00 - 14:30
Flere tider
Hal 4
12 - 14 år
Team Enya er Farum Gymnastikforenings ny-oprykket pigerækkeh...
GrandPrix - Mini 8-10 år - Ami (037A)
Kl. 11:00 - 13:30
Flere tider
Motionssalen
8 - 10 år
Træningsdage: Onsdag kl.16.00-18.30 Farum Arena, Hal 3 Søn...
Ropeskipping Aspirant (F16)
Kl. 11:00 - 12:00
Flere tider
Bybækhallen
8 - 16 år
Rope Skipping Aspirant er for dig, der har gået til sjipning...
TeamGym - Mini (104)
Kl. 11:30 - 14:00
Flere tider
Springhallen
9 - 13 år
TeamGym Minipige 3+4 (spring-rytmegymnastik) konkurrencehold...
TeamGym - Mini (103)
Kl. 11:30 - 14:00
Flere tider
Springhallen
10 - 13 år
TeamGym Minipige 1+2 (spring-rytmegymnastik) konkurrencehold...
Grand Prix Aspirant (F36)
Kl. 12:00 - 13:30
Flere tider
Gymnastiksalen
6 - 9 år
FORÅR 2020 - Holdet er for 6-9 år
Grand Prix Aspirant (F37)
Kl. 12:00 - 13:30
Flere tider
Gymnastiksalen
9 - 13 år
FORÅR 2020 - Holdet er for 9-13 år
GrandPrix - Tweens - Maliva (038)
Kl. 14:00 - 17:00
Flere tider
Spejlsalen
12 - 14 år
Tweens, årgang 2005-2008 // Team Maliva Team Maliva er Fa...
TeamGym - Junior (107)
Kl. 14:00 - 16:30
Flere tider
Springhallen
11 - 17 år
GrandPrix - Octavia Forår (F39)
Kl. 14:30 - 17:00
Flere tider
Hal 4
14 - 16 år
FORÅR 2020
GrandPrix - Senior - Octavia (039)
Kl. 14:30 - 17:00
Flere tider
Hal 4
14 - 16 år
Team Octavia er et Grand Prix- & AGG konkurrencehold, beståe...
TeamGym Mix (111)
Kl. 16:30 - 17:30
Flere tider
Springhallen
11 - 17 år
DGI Landsdelshold 17+ (061)
Kl. 18:00 - 20:00
Flere tider
Springhallen
17 - 30 år
DGI Aspirant 17+ er et udtaget springhold, hvor du skal have...

I Farum Gymnastikforening har vi kvalitet i børnegymnastikken

Læs mere om indmeldelse

Kalender